Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Lista produktów

MetLife - Diagnoza Nowotworu

Pieniądze z polisy na życie w momencie zdiagnozowania nowotworu są wartością szczególną. To także szansa na szybki i skuteczny powrót do zdrowia, co umożliwia rozwiązanie oferowane przez MetLife. W ramach umowy Gwarantowana Ochrona ubezpieczony zyskuje przede wszystkim komfort psychiczny – bezcenny w walce z rakiem.

Zobacz szczegóły

Aviva - Poważne Zachorowanie

Umowa dodatkowa chroniąca przed kosztami leczenia nowotworu? W ofercie Aviva Nowa Perspektywa ubezpieczony jest nie tylko chroniony finansowo i unika stresu związanego z kosztami kuracji, ale może również inwestować część składki w specjalne fundusze kapitałowe.

Zobacz szczegóły

Prudential - Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego zachorowania

Ubezpieczenie na życie Prudential daje możliwość ochrony w razie poważnego zachorowania na jeden z 54 przypadków. W okresie rehabilitacji ubezpieczyciel może poświęcić się w pełni dojściu do zdrowia, podczas gdy Towarzystwo wypłaci świadczenie i pokryje składki na czas pobytu w szpitalu czy przerwy w wykonywaniu pracy zawodowej.

Zobacz szczegóły

Allianz - Poważne Zachorowania

Polisa oferowana przez TU Allianz umożliwia ubezpieczenie na wypadek ciężkich chorób w nawet 36 przypadkach. Dzięki produktowi Poważne Zachorowania można w łatwy sposób zyskać pomoc finansową na wypadek kłopotów zdrowotnych, w tym diagnozy nowotworu, ale i regularnie odkładać pieniądze na przyszłość.

Zobacz szczegóły

Nationale Nederlanden - Rakowi Wspak

Ubezpieczenie od nowotworów to coraz popularniejsza polisa wśród ubezpieczeń zdrowotnych. Nationale Nederlanden proponuje swoim klientom polisę Rakowi Wspak. Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór ONA i ON otrzymało nawet wyróżnienie w corocznym plebiscycie organizowanym przez magazyn gospodarczy Home&Market. Polisa od nowotworu dedykowana jest kobietom i mężczyznom w przedziale wiekowym 18-61 lat.

Zobacz szczegóły
Strona: 1 2