Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Lista produktów

AXA - Pomoc na Raka

Towarzystwo AXA poszerzyło swoją ofertę produktową o ubezpieczenie Pomoc na Raka. Produkt ten stanowi kompleksowo polisę, która może okazać się bezcenna na wypadek rozpoznania nowotworu. Osoba dotknięta chorobą nowotworową z pewnością będzie potrzebować wsparcia finansowego, które może zdecydować o przyśpieszeniu leczenia lub większym wachlarzu możliwości. W chorobie liczy się każda chwila!

Zobacz szczegóły

AIG - Ubezpieczenie następstw zachorowania na raka - Triumf

Rak to nie wyrok. Chorobę nowotworową można przezwyciężyć. Warto jednak wcześniej zadbać o należytą ochronę i pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu finansowym na wypadek choroby. W razie zdiagnozowania raka, będziesz mógł skupić się tylko i wyłącznie na powrocie do zdrowia i przestaniesz się martwić tym, skąd wziąć pieniądze na dodatkowe wydatki. Z myślą o przezornych klientach, towarzystwo AIG stworzyło produkt ubezpieczeniowy – ubezpieczenie następstw zachorowania na raka "Triumf".

Zobacz szczegóły
Strona: 1 2