Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Co dla ubezpieczonego oznacza diagnoza nowotworu z polisy MetLife?

Data dodania: 2017-07-03

Informacja od lekarza o obecności nowotworu w organizmie to szok zarówno dla pacjenta, jak i jego najbliższych. Bez względu na stopień zaawansowania choroby zaczyna się wyścig z czasem i finansami, których niedobór może poważnie utrudnić walkę z rakiem. Dlatego tak istotne jest posiadanie polisy z właściwym rozszerzeniem.

Czytaj więcej

Tryb życia wpływa na zachorowanie na raka

Data dodania: 2017-04-20

Nowotwór jest dość skomplikowaną mutacją genetyczną, która w organizmie człowieka może powstać z różnych przyczyn. Na niektóre z nich nie mamy większego wpływu – możemy się z nimi urodzić lub odziedziczyć pewne obciążenie genetyczne. Inne z kolei mogą być wywołane środowiskiem, w którym żyjemy.

Czytaj więcej

Maksymalna kwota odszkodowania z polisy na raka

Data dodania: 2017-04-07

Rak wymaga często długiego leczenia, poświęcenia dużej ilości czasu na pobyt w szpitalu oraz zabiegi mające przynieść zdrowie. Zdarza się również, że konieczne jest leczenie za granicą, które jest niezwykle kosztowne. Dlatego najczęściej w ubezpieczeniu na raka interesuje nas głównie suma ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu - na co uważać?

Data dodania: 2017-03-30

Dla wielu z nas zakup ubezpieczenia na życie to oprócz zabezpieczenia się na wypadek śmierci, również możliwość zapewnienia sobie ochrony na wypadek wielu różnych zdarzeń, w tym także chorób. Możemy dobrać odpowiednie warianty ochrony, które mają zapewnić nam dodatkowe świadczenia na wypadek choroby, również nowotworowej.

Czytaj więcej

Rak jest nieprzewidywalny, świadczenie z polisy już tak

Data dodania: 2017-03-16

Świadomość dotycząca zdrowia rośnie wśród ludzi z roku na rok coraz bardziej. Staramy się dbać o swoją kondycję fizyczną i dokładamy starań, by nasza dieta była odpowiednio zbilansowana. Pilnujemy nawet regularnych badań lekarskich. To wszystko brzmi świetnie, jednak wciąż dotyczy tylko części społeczeństwa.

Czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia