Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Polisa na wypadek zdiagnozowania choroby nowotworowej - pułapki

Data dodania: 2016-02-03

Każda polisa zawiera aneks, w którym ubezpieczyciel wymienia zdarzenia nie objęte ochroną. Znajomość szczegółów Ogólnych Warunków Ubezpieczenia jest z punktu widzenia ubezpieczonego niezwykle ważna. A zwłaszcza rozdziału poświęconego wyłączeniom odpowiedzialności.

Czytaj więcej

Badaj się - nie daj nowotworowi szansy!

Data dodania: 2016-01-28

Niezależnie od tego jak zdrowy tryb życia starasz się prowadzić, czasem nie da się oszukać choroby. Czy jesteś w stanie coś na to poradzić? Ależ oczywiście, że tak! Po pierwsze, warto się ubezpieczyć od poważnego zachorowania, żeby w razie pesymistycznej diagnozy nie martwić się o kwestie finansowe. Po drugie, trzeba się regularnie badać. Przeczytaj, jakimi badaniami warto się zainteresować.

Czytaj więcej

Ile kosztuje leczenie raka?

Data dodania: 2016-01-27

W Polsce co roku ok. 150 tys. osób choruje na raka, w tym 80 tys. z nich umiera. To przeszło połowa chorujących. Dzieje się tak najczęściej z powodu zbyt późnego wykrycia nowotworu. Niektórzy pacjenci nie są w stanie pokryć wydatków związanych z leczeniem, a mogliby mając wcześniej wykupioną polisę na raka.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie na nowotwór a ubezpieczenie zdrowotne - czym to się różni?

Data dodania: 2016-01-21

Wbrew pozorom ubezpieczenie na raka i ubezpieczenie zdrowotne to – szczególnie w wersji podstawowej – całkowicie odmienne produkty, skierowane do ludzi o różnych potrzebach i znajdujących się w innej sytuacji.

Czytaj więcej

Polisa na raka - dla kogo i kiedy warto kupić taki produkt ubezpieczeniowy?

Data dodania: 2016-01-20

Mimo że coraz więcej ludzi choruje na raka, duża część z nich pojawia się u lekarza zazwyczaj w ostatniej chwili. Tym samym zmniejszają swoje szanse na powrót do zdrowia. Firmy ubezpieczeniowe dostrzegły już potrzebę zapewnienia ochrony ubezpieczeniowej od chorób nowotworowych i proponują swoim klientom specjalnie dedykowane oferty.

Czytaj więcej
Strona: pierwsza ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ostatnia