Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Jak wygrać walkę z chorobą nowotworową?

Data dodania: 2016-02-18

Wiadomość o chorobie nowotworowej to trudny moment. Bijesz się z myślami, rozważasz najczarniejsze scenariusze, boisz się, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Rak to nie wyrok. Najważniejsze to być dobrze przygotowanym do walki i nie tracić wiary w powrót do zdrowia. Sprawdź, co może Ci pomóc wygrać z nowotworem.

Czytaj więcej

Palenie papierosów a polisa na raka

Data dodania: 2016-02-17

O szkodliwości palenia tytoniu nie trzeba nikogo przekonywać. Co prawda historia ludzkości zna przypadki osób, które dożywały 100 lat, a na pytanie o receptę na długowieczność wymieniały alkohol i papierosy, to jednak takie wyjątki potwierdzają regułę o szkodliwości palenia. Rak płuc to średnio 15% wszystkich zachorowań na nowotwór wśród kobiet i mężczyzn.

Czytaj więcej

Co można zyskać ubezpieczając się na wypadek raka?

Data dodania: 2016-02-11

Z roku na rok odnotowuje się coraz większy odsetek osób zapadających na chorobę nowotworową, leczenie której wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa ubezpieczyciele proponują w swoich ofertach polisy zabezpieczające finansowo na wypadek zachorowania na raka. W leczeniu nowotworów najcenniejszy jest czas, dlatego ważne jest aby szybko rozpoznać chorobę i rozpocząć leczenie.

Czytaj więcej

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o polisie na raka

Data dodania: 2016-02-10

Ubezpieczenie na wypadek zdiagnozowania choroby nowotworowej może zagwarantować niezależność finansową w razie zachorowania. Niektórzy ubezpieczyciele, poza wsparciem finansowym, zapewniają też pełny pakiet assistance z pomocą domową, wsparciem psychologa, czy też transport medyczny oraz bezpłatne konsultacje medyczne.

Czytaj więcej

Jak załagodzić finansowe skutki zachorowania na raka?

Data dodania: 2016-02-04

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na raka jest stosunkowo młodym produktem na rynku ubezpieczeniowym adresowanym do coraz szerszego grona odbiorców – co roku aż 140 tysięcy Polaków dowiaduje się o zachorowaniu na nowotwór. Bez względu na stadium choroby koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe większości pacjentów.

Czytaj więcej
Strona: pierwsza ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ostatnia