Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

3 powody, dla których warto mieć ubezpieczenie na raka

Data dodania: 2016-03-10

Ubezpieczenie na raka? A po co? Przecież jestem młody, silny i zdrowy. Nowotwór? Ten temat na pewno mnie nie dotyczy. Może za jakieś dwadzieścia lat zacznę się przejmować. Bo to już będzie ten wiek... Ty też tak myślisz? Poznaj 3 powody, dla których warto kupić polisę na raka. Dzisiaj, a nie za dwadzieścia lat, gdy może być już za późno.

Czytaj więcej

Co jeść, czyli właściwa dieta jako najlepsze indywidualne ubezpieczenie na raka

Data dodania: 2016-03-10

Sposób w jaki się odżywiamy znacząco wpływa na nasze zdrowie. Dzięki racjonalnej diecie możemy uniknąć wielu chorób – w tym również nowotworowych. Nie od dziś wiadomo, że istnieją produkty o zbawiennych właściwościach antyrakowych, ale też takie, których spożywanie zwiększa ryzyko nowotworów.

Czytaj więcej

Ile kosztuje leczenie choroby nowotworowej?

Data dodania: 2016-03-03

Niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego czy nałogów coraz więcej ludzi choruje na raka. Według prognoz specjalistów, niedługo choroby nowotworowe będą przyczyną co czwartego zgonu. Oprócz cierpienia pacjenci onkologii są narażeni na wysokie koszty leczenia. W ich zredukowaniu nieocenione będzie posiadanie odpowiedniej polisy.

Czytaj więcej

Jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka?

Data dodania: 2016-02-26

Nie znamy osoby, która nie obawiałaby się choroby nowotworowej. Rak nie patrzy na wiek, płeć, pochodzenie ani styl życia. Dotyka biednych i bogatych, sportowców i osoby prowadzące siedzący styl życia, ludzi z pierwszych stron gazet, jak i znajomych z sąsiedztwa. Czy jest coś co możesz zrobić, aby ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową było mniejsze?

Czytaj więcej

Rak nie wybiera, ubezpiecz się od poważnego zachorowania

Data dodania: 2016-02-24

Choroby nowotworowe zbierają coraz większe żniwo i nic nie zapowiada, abyśmy mogli patrzeć z optymizmem w przyszłość. W znacznej części to nasza wina – nie badamy się, ignorujemy pierwsze objawy, nie wierzymy, że choroba może nas dotyczyć. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, ale za to możemy się zabezpieczyć przed poważną chorobą.

Czytaj więcej
Strona: pierwsza ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ostatnia