Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Rak trzustki. Nawet 1 mln zł za diagnozę

Data dodania: 2016-04-15

Nowotwór złośliwy trzustki to obecnie czwarta pod względem częstości przyczyna zgonów. Prognozy są niepokojące – zachorowalność się zwiększa, a wskaźnik śmiertelności jest zbliżony do liczby chorych i sięga 95 proc. Brak wczesnych objawów, jak również wysoka agresywność jest często wyrokiem dla wielu chorych.

Czytaj więcej

Polisa na życie czy ubezpieczenie na wypadek raka?

Data dodania: 2016-03-24

Myślisz o zabezpieczeniu siebie i swojej rodziny, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się w jakie ubezpieczenie warto zainwestować? Dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie polisa na życie, a dla kogo ubezpieczenie na raka? Dziś parę słów o wybieraniu ochrony ubezpieczeniowej pod kątem indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie na raka - porównanie trzech ofert: Nationale Nederlanden, AXA, PZU

Data dodania: 2016-03-23

Firmy ubezpieczeniowe żywo reagują na pojawiające się potrzeby klientów. Ubezpieczyciele już dawno zrozumieli jak ważnym aspektem jest ochrona zdrowa i poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia ubezpieczonym wykupiona polisa. W związku z tym na rynku ubezpieczeń pojawiły się produkty dedykowane osobom, które pragną zabezpieczyć siebie i rodziny na wypadek zachorowania na raka.

Czytaj więcej

Nowotwór kontra NFZ

Data dodania: 2016-03-17

Osoby dotknięte chorobą nowotworową czeka nie tylko nierówna walka z rakiem, ale i konfrontacja z publiczną służbą zdrowia, która nie zapewnia natychmiastowego, skutecznego i kompleksowego leczenia wszystkim, którzy go potrzebują. W jaki sposób można uniknąć niepotrzebnego stresu i zatroszczyć się o skuteczne leczenie choroby we własnym zakresie?

Czytaj więcej

Czy indywidualne ubezpieczenie na życie wystarczy?

Data dodania: 2016-03-16

Wielu klientów towarzystw ubezpieczeniowych zdecydowało się na wykup polisy na życie, aby w ten sposób ochronić swoją przyszłość na wypadek ciężkich chorób. A tych jest tyle samo co kiedyś – zmieniają się tylko proporcje zachorowań. O ile dawniej śmiertelne żniwo zbierała dżuma czy gruźlica, współcześnie największą udręką pacjentów i lekarzy są nowotwory.

Czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia