Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Jak działa wyszukiwarka ubezpieczeń?

Data dodania: 2016-11-07

W leczeniu nowotworu tak jak znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia liczy się czas. Jak najszybciej podjęte działania zwiększają szanse na lepszy wynik. Teraz wybór właściwej polisy z rozszerzeniem na finansowe pokrycie leczenia nowotworu jest prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy skorzystanie z wyszukiwarki ubezpieczeń.

Czytaj więcej

Polisa na walkę z rakiem jelita grubego

Data dodania: 2016-10-31

Rak jelita grubego należy do czołówki zachorowań nowotworowych w Polsce. Szanse na wyleczenie zależą od czasu wykrycia go w organizmie oraz kondycji psychicznej chorego. Bez odpowiednich środków z polisy na życie o komfort leczenia i pozytywne nastawienie może być trudno.

Czytaj więcej

Polisa na raka chroni przed wydatkami na leczenie

Data dodania: 2016-10-21

Ci, którzy w swojej rodzinie zetknęli się z zachorowaniem na nowotwór, wiedzą, jak kosztowne i czasochłonne jest leczenie tego typu choroby. Przed znaczną częścią wydatków można się ubezpieczyć wykupując odpowiednie rozszerzenie do polisy na życie.

Czytaj więcej

Czy można ubezpieczyć się na raka?

Data dodania: 2016-10-07

Najprostsza odpowiedź brzmi: TAK. Wystarczy zakupić ubezpieczenie na życie z rozszerzeniem o umowę dodatkową na wypadek poważnego zachorowania. W tym pakiecie zapisane są nowotwory, po zdiagnozowaniu których Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci świadczenie pieniężne w wysokości ustalonej w umowie sumy ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Lista poważnych zachorowań według TU

Data dodania: 2016-09-16

Zawierając polisę na życie ubezpieczamy się na wypadek śmierci, chorób oraz innych nieszczęśliwych zdarzeń, które mogą przytrafić się nam w przyszłości. Jednak przed podpisaniem umowy, mało kto czyta dokument jakim jest OWU, a to właśnie tam zapisane są wszystkie procedury i sytuacje, na podstawie których Towarzystwo Ubezpieczeniowe rozpatruje wnioski o wypłatę świadczenia. Czy wiemy zatem jak ubezpieczyciele definiują poważne zachorowania?

Czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia