Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Czy można ubezpieczyć się na życie, mając zdiagnozowanego raka?

Data dodania: 2016-12-29

Ubezpieczenia na życie i zdrowie służą przede wszystkim zabezpieczeniu finansowemu skutków poważnej choroby, wypadku lub pobytu w szpitalu. To również zabezpieczenie bliskich na wypadek śmierci członka ich rodziny. Koszty leczenia bywają bardzo wysokie, a właśnie w takich chwilach polisa może je pokryć. W przypadku zaś śmierci, konieczność opłacenia kredytów i innych zobowiązań po zmarłym również może być przytłaczająca. Świadczenie wypłacone z polisy może pomóc sobie z tym poradzić. Co zrobić w sytuacji, gdy życie i zdrowie już jest zagrożone, czy towarzystwa równie chętnie ubezpieczają osoby chore?

Czytaj więcej

PZU Pomoc od Serca-Wsparcie przy raku i innej ciężkiej chorobie

Data dodania: 2016-12-28

Poważne choroby to coraz częstsza przyczyna śmierci Polaków. Wielu lekarzy wskazuje też, że wczesna diagnoza i szybko podjęte leczenie może zdecydowanie zwiększyć wyleczalność wielu poważnych chorób, w tym również nowotworów. Brak jednak środków i kolejki do lekarzy powodują, że szybkie i intensywne leczenie możliwe jest wyłącznie prywatnie. To zaś powoduje, że nie każdego stać na taką formę pomocy. Mając ubezpieczenie od PZU Pomoc od Serca, można przestać martwić się o pieniądze potrzebne na leczenie w razie poważnego zachorowania. Te środki można uzyskać z polisy, bo taki też jest cel zawierania tego ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Pomoc na raka AXA - najlepsza oferta na rynku?

Data dodania: 2016-11-30

Twoje życie i zdrowie jest dla nas najważniejsze – to nie jest utarty slogan, tylko szczera prawda, którą z pewnością usłyszysz od najbliższych osób i przyjaciół. Robisz więc jak najwięcej, by to zdrowie zachować w jak najlepszej postaci: chodzisz regularnie na basen, zmieniłeś samochód na rower w drodze do pracy, rzuciłeś palenie, starasz się ograniczać stres a także zdrowo odżywiać. To świetnie, ale nie na wszystko mamy wpływ. Są choroby, które nawiedzają nas, wydawać by się mogło, znikąd. Pojawiają się nagle i potrafią zrujnować naszą psychikę, spokój a także budżet. Mowa tu o chorobie, która od dziesiątek lat wzbudza bardzo silne emocje: nowotwór.

Czytaj więcej

Które dodatkowe ubezpieczenie wybrać?

Data dodania: 2016-11-18

W skutecznym leczeniu nowotworu istotne są nawet pozornie niezauważalne składniki. Aby zapewnić sobie całkowity komfort podczas rekonwalescencji należy wyprzedzić pewne wydarzenia i jeszcze jako osoba zdrowa odpowiednio zabezpieczyć się finansowo w postaci polisy na życie. To, czy ochrona będzie odpowiednia, zależy prawidłowe dobranie ubezpieczenia dodatkowego.

Czytaj więcej

Polisa na raka AIG Triumf

Data dodania: 2016-11-17

W ubezpieczeniach na życie produktów uwzględniających ryzyko zdiagnozowania nowotworu nie jest zbyt wiele. Dlatego tym, które już istnieją, warto przyjrzeć się ze szczególną starannością. Nigdy nie wiadomo czy analizowana oferta nie okaże się złotym środkiem w walce z rakiem.

Czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia