Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

Artykuły

Polisa na raka zwiększa szansę na wyleczenie

Data dodania: 2017-02-28

Świadomość dotycząca zdrowia jest każdego roku coraz większa. Coraz bardziej dbamy o swoje zdrowie, staramy się uprawiać regularnie sport, zmieniamy nawyki żywieniowe, ograniczamy używki, regularnie poddajemy się badaniom, czytamy coraz to kolejne artykuły dotyczące najnowszych badań dotyczących zdrowia.

Czytaj więcej

Spokojny sen i bezpieczna przyszłość? Tylko z poduszką finansową

Data dodania: 2017-02-17

Według raportu Nationale-Nederlanden „Miej serce do zdrowia”, większość Polaków uważa, że warto oszczędzać pieniądze na „czarną godzinę”. To dobra wiadomość, bo pokazuje wysoki poziom świadomości związanej z koniecznością podejmowania działań profilaktycznych, nie tylko w dziedzinie zdrowia, ale i finansów. Odpowiednie zabezpieczenie może pozwolić nam poradzić sobie z nagłymi trudnościami związanymi m.in. z poważną chorobą. Dlatego ważna jest wiedza o tym, w jaki sposób można zbudować swoją poduszkę finansową.

Czytaj więcej

Pułapki a ubezpieczenie na wypadek nowotworu

Data dodania: 2017-02-10

Choroba nowotworowa jest wciąż tematem niezwykle trudnym i omijanym w codziennym życiu. Rak wywołuje strach, wiele obaw w związku z wymaganym leczeniem i wizję niedalekiej śmierci. Nie musi tak być – przypadków raka jest wiele, niektóre z nich przyjmują postać łagodną, prostą do wyleczenia. Diagnoza nie zawsze jest wyrokiem, jednak należy dobrze się zabezpieczyć.

Czytaj więcej

Leczenie raka bez ubezpieczenia

Data dodania: 2017-01-31

Ciężkie choroby nie należą do tematów, którymi lubimy zajmować się na co dzień. Wielu z nas odsuwa od siebie tę myśl, uważając że być może jakoś nas to ominie, że jesteśmy zbyt młodzi lub że zdrowy tryb życia uchroni nas przed poważną chorobą. Do takich chorób należą wszelkiego rodzaju nowotwory.

Czytaj więcej

Koszt ubezpieczenia na raka

Data dodania: 2017-01-30

Dla wielu z nas myślenie o przyszłości kończy się wraz z zakupieniem ubezpieczenia na życie. Bywa, że zakupujemy ubezpieczenie grupowe, które oferuje nam pracodawca i czujemy się spokojni o swoją przyszłość. Jednak nie bierzemy pod uwagę wszystkich opcji, które mogą nas spotkać. Jedną z nich i niezwykle często spotykaną jest choroba nowotworowa.

Czytaj więcej
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia