Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

PZU Pomoc od Serca-Wsparcie przy raku i innej ciężkiej chorobie

Data dodania: 2016-12-28

Poważne choroby to coraz częstsza przyczyna śmierci Polaków. Wielu lekarzy wskazuje też, że wczesna diagnoza i szybko podjęte leczenie może zdecydowanie zwiększyć wyleczalność wielu poważnych chorób, w tym również nowotworów. Brak jednak środków i kolejki do lekarzy powodują, że szybkie i intensywne leczenie możliwe jest wyłącznie prywatnie. To zaś powoduje, że nie każdego stać na taką formę pomocy. Mając ubezpieczenie od PZU Pomoc od Serca, można przestać martwić się o pieniądze potrzebne na leczenie w razie poważnego zachorowania. Te środki można uzyskać z polisy, bo taki też jest cel zawierania tego ubezpieczenia.

pzu pomoc od serca
SPRAWDŹ OFERTĘ PZU

Cel ubezpieczenia


Pomoc od Serca nie uchroni przed wystąpieniem poważnej choroby czy nowotworu. Przed tym nikt i nic nie jest w stanie uchronić. Polisa pozwoli jednak na skuteczną i komfortową terapię i prywatne leczenie, nawet wówczas, gdy będzie trzeba zrezygnować z pracy, a co za tym idzie, stracić źródło dochodu. Pieniądze wypłacone z polisy można przeznaczyć na wizyty w prywatnych gabinetach, prywatną diagnostykę i szybsze działanie. Nie trzeba czekać w kolejkach ani rezerwować odległych terminów. Działania można podjąć od razu, natychmiast.


Co daje ubezpieczenie


Decydując się na zawarcie ubezpieczenia Pomoc od Serca można liczyć nie tylko na pieniądze, które wynikają z ustalonej wcześniej sumy ubezpieczenia. W ramach ochrony można również skorzystać z zagranicznej konsultacji medycznej. Zdarza się bowiem, że choroba, która dotyka ubezpieczonego, jest chorobą rzadką, niespotykaną lub trudną do zdiagnozowania. Konsultacja innego lekarza specjalisty, który ma inne doświadczenia i nieco inną praktykę może się tutaj okazać bezcenna. Może być nawet ratująca życie. Ponadto, konsultacja dotyczyć może nie tylko samych objawów i wyników badań. Ocenie zagranicznego lekarza może zostać poddane również wdrożone leczenie, co również
jest nie bez znaczenia.


Konstrukcja ubezpieczenia


Ubezpieczenie Pomoc od Serca zawierane jest na okres pięciu lat. W tym czasie ubezpieczony zyskuje gwarancję niezmienności składki. Oznacza to, że z całą pewnością jej wartość przez ten czas nie wzrośnie. Ubezpieczenie obejmuje ochroną ubezpieczonego przez cały czas, niezależnie od tego, gdzie on się w danej chwili znajduje oraz co robi. Ochrona nie jest też wyłączana, gdy ubezpieczony przebywa poza granicami kraju. Suma ubezpieczenia Pomoc od Serca jest uzgadniania indywidualnie z ubezpieczonym. To on decyduje, jaką kwotę chce zabezpieczyć na swoje przyszłe, ewentualne leczenie. Firma zastrzega sobie jednak, że maksymalna kwota, na jaką można wykupić ubezpieczenie to 500.000zł. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest ukończenie osiemnastego roku życia i dobry stan zdrowia. Osoby, które są poważnie chore lub u których już zdiagnozowano raka, są niestety wykluczone z ubezpieczenia.

Pomoc od Serca to wyjątkowo praktyczne i przydatne ubezpieczenie na życie. Pozwala ubezpieczonemu podjąć leczenie w takiej formie i w taki sposób, jak tylko on chce. Jeżeli będzie czuł się bezpieczniej, lecząc się w prywatnych placówkach, to może to zrobić. Jeżeli ubezpieczenie ma być jedynie wsparciem dla leczenia refundowanego przez NFZ, to tak też może być. Decyzja dotycząca tego, na co zostaną spożytkowane środki zależy całkowicie od samego ubezpieczonego. 
KUP UBEZPIECZENIE PZU

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.