Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Ubezpieczenie
od zachorowania na raka

3 powody, dla których warto mieć ubezpieczenie na raka

Data dodania: 2016-03-10

Ubezpieczenie na raka? A po co? Przecież jestem młody, silny i zdrowy. Nowotwór? Ten temat na pewno mnie nie dotyczy. Może za jakieś dwadzieścia lat zacznę się przejmować. Bo to już będzie ten wiek... Ty też tak myślisz? Poznaj 3 powody, dla których warto kupić polisę na raka. Dzisiaj, a nie za dwadzieścia lat, gdy może być już za późno.

Sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć od raka


Choroby nowotworowe to schorzenia, o których nikt młody i zdrowy nie chce słuchać. Prawda jest jednak brutalna – rak to choroba naszych czasów, która zbiera wielkie żniwo. W dużej mierze właśnie dlatego, że ludzie się nie badają, bagatelizują pierwsze niepokojące objawy i prowadzą niezdrowy styl życia. Bo mogą. Bo są młodzi. Bo wydaje im się, że zawsze tak będzie.

W rodzinie pojawiły się przypadki chorób nowotworowych

Rak? Na pewno mi nie grozi. Czyżby? Zastanów się, czy ktoś w twojej rodzinie chorował lub choruje na nowotwór. Nagle okazuje się, że na raka zmarł dziadek ze strony ojca, babcia ze strony matki, dwóch wujków, a jakiś czas temu nowotwór dopadł jedną z kuzynek.

Genów nie da się oszukać. Spora ilość zachorowań w rodzinie, a zwłaszcza tej bliskiej, powinna być sygnałem alarmowym, że trzeba zacząć dbać o swoje zdrowie. Prowadzić zdrowszy styl życia i regularnie poddawać się badaniom profilaktycznym. I na wszelki wypadek kupić ubezpieczenie od poważnego zachorowania, bo istnieje ryzyko, że choroba w bliższej lub dalszej przyszłości może dotknąć także ciebie.

Niezdrowy styl życia, który może cię wpędzić do grobu

Zdrowe odżywianie to nie twoja działka? Żyjesz w olbrzymim stresie, stale gdzieś pędzisz, jesz byle co, byle gdzie, byle jak najszybciej. Palisz jak smok. Nie chcesz lub nawet nie potrafisz z tego zrezygnować. O piciu alkoholu już lepiej nawet nie wspominać. Twoja wątroba daje już czasem się we znaki, ale póki co ignorujesz te drobne utrudnienia.

Masz dwa wyjścia. Albo z dnia na dzień zmieniasz swoje życie na lepsze (o czym dobrze się mówi, ale realizacja zadania przerasta większość deklarujących zmiany) albo... kup polisę od nowotworu. Nie masz bladego pojęcia jak szybko twój styl życia może wpędzić cię do grobu. Warto poważnie się na tym zastanowić.

Masz rodzinę, której los nie jest ci obojętny

Z chwilą gdy zakładasz rodzinę, zmieniają się twoje priorytety. Nie liczysz się już tylko ty, ale także twoi bliscy. Ubezpieczenie od poważnego zachorowania to także zabezpieczenie z myślą o najbliższych. Oni również będą się martwić na wieść o twojej chorobie, szukać skutecznych leków, metod leczenia i dobrych lekarzy. Niebagatelny jest też argument finansowy. Zdrowie to najważniejsze dobro, jakie posiadasz. Wydasz wszystkie oszczędności byle je odzyskać. Długie chorobowe może nie tylko pozbawić cię oszczędności, ale również dochodów, co nie pozostanie bez wpływu na kondycję twojej rodziny. Kupując ubezpieczenie na raka, pomyśl także o swoich najbliższych.

Jak kupić ubezpieczenie na raka?
  • Wypełnij formularz, który znajdziesz na naszej stronie.
  • Następnie otrzymasz gotowe oferty.
  • Wybierz propozycję najlepiej dopasowaną do twoich potrzeb – pod kątem sumy ubezpieczenia, zakresu ochrony i innych.
  • Spotykasz się z doradcą ubezpieczeniowym na podpisanie umowy. Jeżeli cokolwiek jest dla ciebie niejasne – pytaj!

Redakcja portalu: polisanaraka.pl
 

Porównaj ubezpieczenia na wypadek zachorowania na raka

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.